Zgłoś swoje mieszkanie lub dom

Dużo informacji i ciekawostek na Facebook - Zapraszam :)


Dzień dobry,

Bardzo mi miło witać Państwa na mojej stronie :)

Przyjmuję do sprzedaży różne, ale nie wszystkie nieruchomości. 

Koncentruję się na tym na czym najlepiej się znam - na  nieruchomościach mieszkalnych.

Głównie podpisuję Umowy  na WYŁĄCZNOŚĆ - dlaczego ?

Ponieważ to się po prostu opłaca ......  i Państwu i mnie . 

Państwo oszczędzacie  i czas i energię.

Ja oszczędzam Wasz i swój  czas i pieniądze. 

Pracuję z Klientem indywidualnie.

Nie zbieram, jak popadnie, setek ofert z całego rynku, nie ogłaszam  dziesiątek ofert  - tych samych które ogłaszają  dziesiątki  innych biur, nie wydaję niepotrzebnie pieniędzy  na ich reklamę,  pracuję i skupiam się  na kilku, kilkunastu ofertach, poświęcam im więcej pracy, uwagi, kontroluję reklamy, eksportuję je na wiele portali ale także umieszczam  reklamy " ręcznie" w wielu miejscach niedostępnych w eksportach automatycznych.

Po prostu działam  !

Nieruchomości sprzedawane przez jednego profesjonalnego agenta sprzedają się szybciej i często w lepszej cenie niż te, którymi zajmuje się kilkanaście przypadkowych agencji.

Zwróćbie uwagę an to, że ich oferty są słabo przygotowane a cena w każdej ofercie inna. Tryb sprzedaży jest nieskoordynowany, codziennie są liczne telefony z pytaniami a umówieni Klienci nie zawsze dobrze poinformowani co do nieruchomosci.

Ja, wiedząc że obecna sytuacja na rynku jest nieprzewidywalna, nie obiecuję cudów, ale dołożę wszelkich starań, aby ta sprzedaż przebiegła spokojnie, bez stresów i niepotrzebnego chaosu.  

Podpisanie umowy z klauzulą wyłączności nie oznacza że zawężam Państwu pulę Klientów ‼- wręcz przeciwnie - współpracuję z wieloma Pośrednikami i dzięki tej współpracy mogę oferować Państwa nieruchomość ich Klientom, jednocześnie zmniejszyć częstotliwość wizyt a zwiększyć ich skuteczność ! 


To takie proste - zgłoś  swoją nieruchomość do sprzedaży na zasadach wyłączności !

Wstępne zgłoszenia bezpośrednio od osób mających wiedzę na temat oferowanej nieruchomości,  zawierające opis, chętnie zdjęcia i plan proszę przesłać na adres info@service.nieruchomosci.pl 

Jeśli oferta jest ogłaszana przez Państwa to proszę również podać  do niej  link.

Szczegóły ustalimy  bezpośrednio na spotkaniu .

Bardzo chcę pomóc sprzedać  Państwa nieruchomość i będzie mi miło  dla Państwa pracować ! :)

Miłego dnia życzą ! 

Liliana oraz współpracujący ze mną Pośrednicy -  czyli Zespół Service Nieruchomości :)